I vihet tritol një makine në Vlorë, shoferi pikas pakon (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:35 22-11-2020 I vihet tritol një makine në Vlorë, shoferi pikas pakon (DETAJE) Foto ilustruese

Një makine në Vlorë mbrëmjen e djeshme i është vendosur tritol.

Bëhet me dije se sasia e tritolit rreth 500 gram është konstatuar nga pronari i mjetit S.Binaj. Binaj ka parë një pako të dyshimtë dhe ka telefonuar menjëherë policinë.

Forcat Xheniere nga Tirana bërë shpërthimin e komanduar të pakos së dyshimtë që u gjend në një makinë.

Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tentoi të vrasë me armë një 23-vjeçar në Fier, policia shpall në kërkim autorin (DETAJE)
Meta në kishën e Prullit në Lezhë: Rindërtimi tregon se fuqia vjen nga themelet, le të lutemi që Zoti të na ndihmojë për ta kaluar këtë sfidë »
Article Logic
Execution time: 0.011338949203491
array(1) { ["section"]=> string(68) "i-vihet-tritol-nje-makine-ne-vlore-shoferi-pikas-pakon-detaje-228670" }