I vjedhin 1 kilogram kanabis nga shtëpia, telefonon policinë

Publikuar tek: bota, më 20:31 24-03-2016 I vjedhin 1 kilogram kanabis nga shtëpia, telefonon policinë

Një vajzë 21 vjeçare ka telefonuar policinë pasi ka qenë viktimë e një vjedhje në shtëpinë e saj gjatë fundjavës së kaluar. Hajdutët i kanë vjedhur në banesën e vajzës së re 1.3 kg drogë të llojit hashash.

Ngjarja ka ndodhur në Francë dhe policia është habitur se si vajza ka deklaruar se asaj i është vjedhur një sasi droge në shtëpinë e saj. Vajza tani ajo do të shkojë në gjyq dhe atje do të shpjegojë se ku e kishte marrë dhe se për çfarë e kishte drogën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033674001693726
array(1) { ["section"]=> string(65) "i-vjedhin-1-kilogram-kanabis-nga-shtepia-telefonon-policine-35934" }