I vodhi bizhuteritë të moshurës dhe goditi policin, arrestohet shqiptari në Selanik

Publikuar tek: aktualitet, më 12:56 05-05-2019 I vodhi bizhuteritë të moshurës dhe goditi policin, arrestohet shqiptari në Selanik

Një 23-vjeçar shqiptar është arrestuar në qytetin e Selanikut në Greqi, pasi vodhi një grua 61-vjeçare.

Shqiptari vodhi bizhuterinë që e moshuara mbante në qafë dhe çantën dhe u përpoq që të arratisej, por një oficer që ishtë jashtë detyrës e ndoqi.

Madje shqiptari në përpjekje për të mos u arrestuar nga oficeri e goditi këtë të fundit, para se të arrestohej nga një tjetër polic në Selanik.

Tani shqiptari do të përballet me drejtësinë greke dhe rrezikon burgun deri në 4 vite për vjedhje dhe dhunë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070772171020508
array(1) { ["section"]=> string(89) "i-vodhi-bizhuterite-te-moshures-dhe-goditi-policin-arrestohet-shqiptari-ne-selanik-163033" }