I vodhi kalimtares portofolin me 400 mijë lekë, në pranga 21-vjeçarja

Publikuar tek: aktualitet, më 10:04 29-04-2015 I vodhi kalimtares portofolin me 400 mijë lekë, në pranga 21-vjeçarja Foto ilustruese

Florinda Bakushi, 21 vjeç, banuese në Tiranë, ka rënë në prangat e policisë pasi në rrugën “Sami Frashëri” vodhi portofolin me 400.000 lekë të vajzës me iniciale D.G, 26 vjeç.

21-vjeçarja u kap në flagrancë menjëherë pasi u vu re nga kalimtarët dhe nga vetë shtetësja që kishte portofolin. Mbi të renë, tashmë rëndon akuza e vjedhjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Klosi-Majkos: Pengove armët dhe municionet për UÇK-në
Rrahu të ëmën dhe motrën, në pranga i riu nga Tirana »
Article Logic
Execution time: 0.013804912567139
array(1) { ["section"]=> string(73) "i-vodhi-kalimtares-portofolin-me-400-mije-leke-ne-pranga-21-vjecarja-9935" }