I vodhi makinën një personi në Kukës, arrestohet 25 vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 15:04 16-01-2021 I vodhi makinën një personi në Kukës, arrestohet 25 vjeçari Foto Ilustruese

Një 25-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi dyshohet se i ka vjedhur mjetin një pesoni në Kukës.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi S.T., 25 vjeç, banues në Rrogozhinë.

Arrestimi i tij u bë pasi gjatë mesnatës, në lagjen nr.1, qyteti Kukës, ka vjedhur mjetin tip “Mercedez-benz” kamionçinë, në pronësi të shtetasit N.T.

Njoftimi i policisë:

I vjedh mjetin një shtetasi, arrestohet në flagrancë autori.

Specialistët e Seksionit për Hetimin dhe Parandalimin e Krimeve, në Komisariatin e Policisë Kukës arrestuan në flagrancë shtetasin S.T., 25 vjeç, banues në Rrogozhinë.

Arrestimi i tij u bë pasi gjatë mesnatës, në lagjen nr.1, qyteti Kukës, ka vjedhur mjetin tip “Mercedez-benz” kamionçinë, në pronësi të shtetasit N.T.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës për veprën penale "Vjedhja".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “E fejuam djalin”, Rama në Laç i premton turkut që punon në rindërtim: Nesër më ke këtu, do vi në ceremoninë e martesës (VIDEO)
FOTO/ Temperaturat e ulëta, Bashkia e Tiranës sistemon të pastrehët në qendrat sociale »
Article Logic
Execution time: 0.012592792510986
array(1) { ["section"]=> string(65) "i-vodhi-makinen-nje-personi-ne-kukes-arrestohet-25-vjecari-235240" }