I zbërthehen bikinit teksa kërcente mbi banak te Gjiri i Lalzit (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:18 24-08-2016

Kërcimtarja te Gjiri i Lalzit ka kaluar një situatë tepër të sikletshme. Asaj i janë zbërthyer bikinit teksa kërcente sipër banakut. 

Shoqja e saj është treguar e shpejtë dhe ka vrapuar për ta ndihmuar, por mesa duket dikush është treguar më i shkathët dhe e ka filmuar këtë situatë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032319068908691
array(1) { ["section"]=> string(75) "i-zberthehen-bikinit-teksa-kercente-mbi-banak-te-gjiri-i-lalzit-video-50688" }