I zënë pritë teksa dhe e dhunojnë kur po kthehej në banesë, në gjendje të rëndë 25-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 09:45 31-05-2017 I zënë pritë teksa dhe e dhunojnë kur po kthehej në banesë, në gjendje të rëndë 25-vjeçari

Një 25-vjeçar është dhunuar me mjete të forta në fshatin Luzni në Dibër.

Sipas policisë, Arsen Drenova është dhunuar me mjete të forta teksa kthehej në banesë duke e lënë të plagosur rëndë. I riu është dërguar në spitalin e Traumës, ku ndodhet në gjendje të rëndë.

Policia ka nisur hetimet për identifikimi i autorëve që kanë sulmuar 25-vjeçarin për shkaqe ende të panjohura.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Punonin turn i tretë në fabrikën e këpucëve, në mëngjes 7 gra përfundojnë në spital
Nget makinën me shpejtësi dhe i dehur, 35 vjeçari përplas dy mjete e del nga rruga »
Article Logic
Execution time: 0.012280941009521
array(1) { ["section"]=> string(95) "i-zene-prite-teksa-dhe-e-dhunojne-kur-po-kthehej-ne-banese-ne-gjendje-te-rende-25-vjecari-80636" }