I zhdukur që prej 21 janarit, motra e futbollistit Sala publikon foton PREKËSE të qenit: Edhe Nala është duke pritur

Publikuar tek: bota, më 14:08 05-02-2019 I zhdukur që prej 21 janarit, motra e futbollistit Sala publikon foton PREKËSE të qenit: Edhe Nala është duke pritur

Motra e futbollistit të zhdukur Emiliano Salah ka postuar së fundmi një foto mjaft prekëse.

Në foton e oublikuar nga motra e futbollistit është qeni i Salah, i ulur pranë derës derës së shtëpisë duke pritur.

'Edhe nala është duke pritur', shkruan romina Salah. 

Kujtojmë se dje u  raportuan të reja të rëndësishme për futbollisti.

Sipas mediave ndërkombëtare avioni me të cilin udhëtonte futbollisti dhe piloti është gjetur i mbytur në fundin e kanalit anglez. Në bordin e tij është edhe një trup, por për momentin nuk dihet se i kujt është, i futbollistit apo i pilotit.

 

5c5977a136dberomina.png

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013787031173706
array(1) { ["section"]=> string(121) "i-zhdukur-qe-prej-21-janarit-motra-e-futbollistit-sala-publikon-foton-prekese-te-qenit-edhe-nala-eshte-duke-pritur-151634" }