I 'zhveshur' nga politika dhe kostumi zyrtar, Meta publikon FOTO me brekë plazhi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:06 06-07-2019 I 'zhveshur' nga politika dhe kostumi zyrtar, Meta publikon FOTO me brekë plazhi

Ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, presidenti Ilir Meta na vjen me një imazh tjetër.

I zhveshur nga kostumi i presidentit dhe nga politika, Meta është shfaqur në një foto me brekë plazhi.

Vetëm pak minuta më parë presidenti ka publikuar një foto duke bërë xhiro buzë detit, me anë të së cilës uron shqiptarët për një mbrëmje të këndshme.

'Të dashur miq, ju uroj një mbrëmje të mrekullueshme', shkruan Meta.

grzsju.jpg

65808864_2361358460577080_522709657500778496_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069081783294678
array(1) { ["section"]=> string(84) "i-zhveshur-nga-politika-dhe-kostumi-zyrtar-meta-publikon-foto-me-breke-plazhi-171350" }