I 'zhveshur' nga politika dhe kostumi zyrtar, Saimir Tahiri shfaqet duke kënduar krah Aurela Gaçes (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:25 17-11-2019 I 'zhveshur' nga politika dhe kostumi zyrtar, Saimir Tahiri shfaqet duke kënduar krah Aurela Gaçes (VIDEO)

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është një figurat politike që zgjon gjithmonë kuriozitet.

Duket se jashtë kostumit zyrtar, ai ka edhe pasione të tjera siç është muzika.

Këtë fundjavë, ai ka zgjedhur ta kalojë në një nga clubet e kryeqytetit me muzik live.

Tahiri ka përfituar nga atmosfera e krijuar dhe është ngjitur në skenë.

Ai është bashkuar krah këngëtares Aurela Gaçe dhe Erik Lloshit duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Nga ky argëtim nuk kanë munguar as fotografitë dhe videot e shumta.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076050758361816
array(1) { ["section"]=> string(108) "i-zhveshur-nga-politika-dhe-kostumi-zyrtar-saimir-tahiri-shfaqet-duke-kenduar-krah-aurela-gaces-video-186226" }