I zuri rrugë me biçikletë, polici i krimeve të Rënda e dhunon dhe arreston në sy të gruas e fëmijëve (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:42 17-04-2017

Një ngjarje e rëdnë ka ndodhur në Elbasan, ku një polic i Krimeve të Rënda ka dhunuar një person në sy të fëmijëve dhe gruas dhe më pas e ka prangosur atë.

Ai u arrestua teksa ishte duke lëvizur me bicikletë. Ngjarja ka irrituar shumë të pranishëm, që e quajnë të arrestuarin një personi hallexhi.

Gjithçka ka ndodhur tek ura e Zaranikës, në afërsi të doganës në qytetin e Elbasanit. Personi që ka parë gjithçka bën me dije se burri me bluzë të bardhë që po i vë prangat hallexhiut të pambrojtur, është polic i krimeve të rënda dhe jashtë orarit të punës, shkruan JOQ.

“E quajnë Ajet. Mbiemrin nuk ia di. Ai është i krimeve të rënda e nuk ka lidhje fare me atë person, por ia bëri vetëm se i zuri rrugën me biçikletë. Edhe pse ai kishte me vete gruan dhe kalamajtë, polic Ajeti e quajti edhe me grusht, por nuk e filmova dot”, – thotë qytetari. Edhe sikur personi të cilit po i vihen prangat të jetë me të vërtetë në faj, a ka të drejtë një punonjës policie ta ndalë në këtë mënyrë? Teksa ecën me familjen e tij në makinë, të zbresë, ta dhunojë e më pas t’i vendosë prangat? Kush është krimineli i vërtetë në këtë rast? 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 2 vjeçarja nga Lushnja vdes në kanalin vaditës pas aksidentit, prindërit në gjendje tepër të alkoolizuar
Rrëfimi i ish-kreut të policisë së Tiranës: Ç’më tha Artan Cuku 15 minuta para se të vritej »
Article Logic
Execution time: 0.01055908203125
array(1) { ["section"]=> string(111) "i-zuri-rruge-me-biciklete-polici-i-krimeve-te-renda-e-dhunon-dhe-arreston-ne-sy-te-gruas-e-femijeve-video-75423" }