I zuri tavolinën, 28-vjeçarja godet me takë në kokë gruan (FOTO TË RËNDA)

Publikuar tek: bota, më 16:59 15-03-2019 I zuri tavolinën, 28-vjeçarja godet me takë në kokë gruan (FOTO TË RËNDA)

Një 28-vjeçare me emrin Mercedes Eyre ka goditur me takën e këpucës një grua tjetër gjatë një feste në një club në Angli.

Gruaja e dhunuar me emrin Georgina shihet në fotografi e gjakosur rrëndë dhe me gervishtje në fytyrë.

Sipas the Sun, Georgina u ul në tavolinën e 28-vjeçares gjatë kohës që kjo e fundit po kërcente në pistë. Pasi u kthye, Mercedes i kërkojë gruas që të largohej pasi tavolina ishte e prenotuar por ajo nuk e ka bërë duke e ironizuar vajzën 28-vjecare.

Në atë moment Mercedes Eyre u nevrikos dhe me takat e këpucës 13 pont e ka goditur në kokë.

Badigardët e clubit kanë kanë nxjerrë dy femrat dhe lajmëruan policinë, e cila i ka shoqëruar në rajon.

54520863_644057296048167_2525686747120009216_n.png

54433968_2136471906442524_1003020183834460160_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0064339637756348
array(1) { ["section"]=> string(77) "i-zuri-tavolinen-28-vjecarja-godet-me-take-ne-koke-gruan-foto-te-renda-156555" }