I zuri vendin Bashës në Parlament, deputetja e opozitës së re i jep fund beqarisë në moshën 42-vjeçare

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:56 22-07-2019 I zuri vendin Bashës në Parlament, deputetja e opozitës së re i jep fund beqarisë në moshën 42-vjeçare

Deputetja e opozitës së re, Majlinda Halilaj, e cila në Parlament zuri vendin e Lulzim Bashës pritet ti japë fund beqarisë.

Mësohet se deputetja re do të zhvillojë ceremoninë martesore më datën 31 korrik, në një prej restoranteve në autostradën Tiranë-Durrës.

Kujtojmë që pas djegies së mandateve Halilaj ishte ndër të parat që vendosi të pranojë mandatin dhe ka marrë pjesë në të gjitha votimet e maxhorancës socialiste.

Ajo është 42 vjeç dhe në CV e saj shkruan vetëm që ka arsim të lartë dhe se ka 13 vite eksperiencë, ndërkohë rezulton të mos ketë folur as në një prej seancave parlamentare.

Screenshot_10.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025326013565063
array(1) { ["section"]=> string(107) "i-zuri-vendi-bashes-ne-parlament-deputetja-e-opozites-se-re-i-jep-fund-beqarise-ne-moshen-42-vjecare-172997" }