Ia bëri gruaja 8 me 2, kështu mendon Ermal Mamaqi për kolegun e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:50 28-08-2015 Ia bëri gruaja 8 me 2, kështu mendon Ermal Mamaqi për kolegun e tij

“E hongri dhe Sinoni. 8 me 2 për nusen.” Kështu shprehet Ermal Mamaqi në fotot e postuara prej tij në facebook, në lidhje me dasmën e Sinan Hoxhës dhe bashkëshortes së tij Andrra.

Ermali ka zgjedhur këngën e kënduar nga vet Sinani “Ma ka bo gruja 8 me 2” për të përshëndetur mikun e tij në ditën e veçantë për të.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026986837387085
array(1) { ["section"]=> string(72) "ia-beri-gruaja-8-me-2-keshtu-mendon-ermal-mamaqi-per-kolegun-e-tij-19422" }