“Ia dolëm sonte?” Ardit Gjebrea komenton natën e parë të “Këngës Magjike”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:07 04-12-2015 “Ia dolëm sonte?” Ardit Gjebrea komenton natën e parë të “Këngës Magjike”

Sapo ka përfunduar nata e parë gjysmëfinale e festivalit “Kënga Magjike” moderatori Ardit Gjebrea ka nxituar të shkruajë dhe postojë foto në rrjetet sociale.

Në krah të bashkë-prezantueses së tij, Almeda Abazit, Gjebrea e shoqëron këtë foto me mbishkrimin: “Ia dolëm sonte? (Live nga backstage) Sikur salla e priti mirë Këngën Magjike 2015. Ja vlen lodhja. Thanks të gjithëve.”

Nata e dytë gjysmëfinale do të zhvillohet nesër po në Pallatin e Koncerteve në kryeqytet, ndërsa finalja e madhe është të shtunën e 5 dhjetorit.

Lexo edhe: Ja si nisi festivali “Kënga Magjike 2015” (Video)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025192022323608
array(1) { ["section"]=> string(74) "ia-dolem-sonte-ardit-gjebrea-komenton-naten-e-pare-te-kenges-magjike-26909" }