Ia hoqën bukën nga goja / Peshkatari kap peshkun gjigant, qytetarët pacifistë revoltohen: Hidhe përsëri në det!

Publikuar tek: bota, më 17:33 16-12-2019 Ia hoqën bukën nga goja / Peshkatari kap peshkun gjigant, qytetarët pacifistë revoltohen: Hidhe përsëri në det! Foto: Storyful Youtube

Ndodh edhe kjo! Tre peshkatarë harxhuan më shumë se një orë në një plazh të Australisë për të kapur një peshk gjigant.

E teksa ia arritën më në fund ta nxjerrin në breg raxhën gjigante, një grup qytetarësh të revoltuar kanë kërkuar që ta lëshojnë sërish. “Hidheni sërish në det!” dëgjohen të thërrasin disa qytetare. Ndërsa peshkatarët nuk kanë mundur t’i bëjnë ballë këtij presioni, dhe pasi i kanë hequr grepin nga goja e peshkut e kanë lëshuar sërish.

Ndiqni pamjet:

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01342511177063
array(1) { ["section"]=> string(113) "ia-hoqen-buken-nga-goja-peshkatari-kap-peshkun-gjigant-qytetaret-pacifiste-revoltohen-hidhe-perseri-ne-det-189567" }