Ibrahimovic largohet nga PSG: Erdha si mbret, largohem si legjendë

Publikuar tek: sport, më 10:22 13-05-2016 Ibrahimovic largohet nga PSG: Erdha si mbret, largohem si legjendë

Futbollisti Ibrahimovic, i thotë lamtumirë PSG.

Lojtari e ka bërë vetë publik lajmin e largimit të tij nëpërmjetë një postimi ku shkruan: “Loja ime e fundit nesër në Parkun e Princave. Erdha si mbret, largohem si legjendë”.

Ai u transferaua në këtë skuadër nga Milani në vitin 2012 dhe këtë sezon në 36 ndeshje ai ka shënuar 30 gola.

E ardhmja e 35 vjeçarit në futboll tashmë mbetet një enigmë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069890022277832
array(1) { ["section"]=> string(70) "ibrahimovic-largohet-nga-psg-erdha-si-mbret-largohem-si-legjende-40334" }