Identifikohen viktimat e aksidentit në Laç, u përplasën nga një automjet

Publikuar tek: aktualitet, më 20:47 15-09-2015 Identifikohen viktimat e aksidentit në Laç, u përplasën nga një automjet Foto ilustruese

Policia ka identifikuar dy viktimat e aksidentit të ndodhur sot në mbrëmje në hyrje të qytetit të Laçit. Sipas policisë, viktimat janë Anton Gjinaj dhe Xhevahir Abedini, me origjinë nga Laçi por banues në Patok.

Gjinaj dhe Abedini u aksidentuan nga një automjet gjatë kohës që po udhëtonin me motor. 


Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në hyrje të qytetit Laçit, ku një automjet ka aksidentuar motoçikletën me të cilën po udhëtonin dy persona. Si pasojë e përplasjes kanë gjetur vdekjen dy personat që po udhëtonin me motoçikletën.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e viktimave, ndërsa nuk jepen të dhëna as për mjetin që përplasi motoçikletën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Akuzuar për nepotizëm, kunata e Beqajt transferohet në Doganën e Durrësit, sërish drejtoreshë
Shtetasi serb kapet me dy dronë në Qafë-Thanë, kreu i doganës tregon ngjarjen »
Article Logic
Execution time: 0.011748075485229
array(1) { ["section"]=> string(77) "identifikohen-viktimat-e-aksidentit-ne-lac-u-perplasen-nga-nje-automjet-20866" }