Identifikohet autori i plagosjes së djeshme në Laç, me precedent penalë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:15 08-02-2017 Identifikohet autori i plagosjes së djeshme në Laç, me precedent penalë

Policia ka identifikuar autorin e plagosjes së ditës së djeshme pranë bashkisë së Laçit. Bëhet fjalë për 22 vjeçarin Marin Trokthi, i cili qëlloi me armë shtetasin Dorian Trosi.

Trokthi rezulton me precedent të mëparshëm penal dhe ka plagosur Trosin pas një sherri banal brenda një lokali.

I plagosur ndodhet që mbrëmjes së djeshme në Spitalin e Traumës në Tiranë, jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë po punohet për arrestimin e 22 vjeçarit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Goditen 2 raste të trafikut të drogës, arrestohen 2 persona (Emrat)
Hidhet nga kati i gjashtë i pallatit, gjen vdekjen 35-vjeçarja »
Article Logic
Execution time: 0.010943174362183
array(1) { ["section"]=> string(76) "identifikohet-autori-i-plagosjes-se-djeshme-ne-lac-me-precedent-penale-68062" }