Identifikohet kufoma e gjetur në bregdetin e Zvërnecit në Vlorë (FOTO)

Publikuar tek: kulture-art, më 07:17 22-03-2017 Identifikohet kufoma e gjetur në bregdetin e Zvërnecit në Vlorë (FOTO)

Identifikohet kufoma e gjetur në bregdetin e Zvërnecit në Vlorë. Trupi i pajetë u pikas më datë 9 mars nga kalimtarë të rastit.

Sipas policisë rajonale kufoma i përket shtetasit Loni Isai 32 vjeç nga Vlora, si dhe ishte pronarë i një bilardoje në këtë qytet.   

Identifikimi i kufomës u bë pas rezultatit të AND-së së 32-vjeçarit dhe nuk kishte shenja dhunë në trup. Ai ishte nga fshati Gjorm dhe rezultonte i zhdukur që prej datës 6 janar të këtij viti.

Ndërkohë, shkaqet dhe rrethanat e vdekjes së të riut mbeten ende mister, por policia ka nisur hetimet për zbardhjen e kësaj çeshtje. 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038489818572998
array(1) { ["section"]=> string(69) "identifikohet-kufoma-e-gjetur-ne-bregdetin-e-zvernecit-ne-vlore-72730" }