Identifikohet personi që u dogj me benzinë në Sarandë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:02 23-01-2017 Identifikohet personi që u dogj me benzinë në Sarandë FOTO ILUSTRUESE

Është identifikuar personi që dogji dje veten me benzinë, duke gjetur më pas vdekjen.

Bëhet fjalë për shtetasin Et'hem Seferaj, 77 vjeç, i njohur në qytet me pseudonimin “Temka”. I moshuari ka punuar më parë në profesionin e këpucarit, ndërsa nuk dihen shkaqet që e çuan drejt këtij akti të rëndë.

Policia vazhdon hetimet. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “O ba, të lutem zbrit poshtë”, vajza qan dhe i lutet të atit që prej orësh kërcënon se do vetëhidhet nga 40 metra lartësi
Hyn në fuqi receta elektronike, Rama: Nga shkurti mjekët nuk do të plotësojnë më receta me ilaçe të pashitura »
Article Logic
Execution time: 0.0099639892578125
array(1) { ["section"]=> string(59) "identifikohet-personi-qe-u-dogj-me-benzine-ne-sarande-66360" }