Identifikohet shqiptari i vetëvrarë që u hodh nga kati i 5-të i hotelit në Athinë (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:27 23-01-2018 Identifikohet shqiptari i vetëvrarë që u hodh nga kati i 5-të i hotelit në Athinë (EMRI)

Identifikohet shqiptari që u vetëvra duke u hedhur nga kati i 5-të i hotelit në Athinë. Shqipatri është Emiljano Desaj, 42-vjeç nga Skrapari.

Mediat greke bëjnë me dije se të vetëvrarit i’u gjet një fotokopje e pasaportës.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në sheshin Omonia në Athinë. Shqiptari ëshët futur në ambjentet e hotelit dhe nuk ka folur me resepsionistin. Më pas rescepsionisti thirri policinë dhe pak më vonë shqiptari u gjet pa jetë në sheshin Omonia.

Ndërsa në posedim të vetëvrarit është gjetur një çantë plot me para.

Sakaq, shkaqet e kësaj vetërasje mbeten ende mister. Ndërsa policia po heton më tej nëse fotokopja e pasaportës është e personit të vetëvrarë apo i dikujt tjetër.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në rrugën Elbasan-Peqin, furgoni përplas 14-vjeçaren
Shpërthimi me tritol në Lushnjë, makina i përket DJ të dasmave (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010096073150635
array(1) { ["section"]=> string(93) "identifikohet-shqiptari-i-vetevrare-qe-u-hodh-nga-kati-i-5-te-i-hotelit-ne-athine-emri-107596" }