Igli Kokalari mbush 50-vjeç, Tritan Shehu: Ogur i mirë për fitoren në Gjirokastër

Publikuar tek: politike, më 08:40 11-06-2015 Igli Kokalari mbush 50-vjeç, Tritan Shehu: Ogur i mirë për fitoren në Gjirokastër

Deputeti demokrat Tiritan Shehu ka uruar me mëngjes  kandidatin e kolicionit të djathtë për Gjirokastrën Igli Kokalari. Sipas tij data e ditëlindjes në kulmin e fushatës është një ogur i mirë  për fitoren në zgjedhjet e 21 qershorit.

“I dashur Dr. Igli Kokalari, të uroj Gëzuar ditëlindjen tënde. Urimet me të mira në këtë ditë të veçante për ty, pikërisht ne kulmin e fushatës tënde elektorale për kreun e Bashkisë së Gjirokastrës.Pa dyshim ky është një tjeter ogur i mirë për fitoren tënde të pa diskutueshme.Dhe njëqind!”, shkruan Shehu në statusin e tij në “Facebook”.

Mjeku Igli Kokalari mbush sot 50 vjeç.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011538982391357
array(1) { ["section"]=> string(85) "igli-kokalari-mbush-50-vjec-tritan-shehu-ogur-i-mire-per-fitoren-ne-gjirokaster-13251" }