Igli Tare bëhet me 'dhimbje' koke, fillojnë 'lamtumirat' te skuadra e Lazios

Publikuar tek: sport, më 16:00 19-06-2018 Igli Tare bëhet me 'dhimbje' koke, fillojnë 'lamtumirat' te skuadra e Lazios

Igli Tare  po punon për të ndërtuar një ekip që të jetë në gjende të rivalizojë çdo kundërshtar në sezonin e ardhshëm, të paktën në Seria A.

Përsa i përket afrimit të lojtarëve, janë shumë emrat që lakohen, por në fakt duhet të theksojmë se ende nuk ka një emër konkret.

Jo vetëm kaq, por mediat italiane raportojnë se tashmë në skuadër bëhet fjalë edhe për largime. “Tuttomercatoweb” informon se lojtari Duon Basta do të largohet nga kryeqyteti për të filluar një aventurë të re dhe me shumë mundësi Parma ose Bologna janë ekipet që kërkojnë shërbimet e lojtarit 35 vjeçar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018852949142456
array(1) { ["section"]=> string(78) "igli-tare-behet-me-dhimbje-koke-fillojne-lamtumirat-te-skuadra-e-lazios-125009" }