Igli Tare: Franca nuk bindi, Shqipëria fiton në tribuna

Publikuar tek: sport, më 12:18 17-06-2016 Igli Tare: Franca nuk bindi, Shqipëria fiton në tribuna

Ish-sulmuesi i skuadrës sonë Kombëtare, Igli Tare aktualisht drejtor teknik te skuadra e Lacios në Seria A, ka ndjekur nga afër ndeshjen mes Kombëtares sonë dhe asaj të Francës.

Në një deklaratën e dhënë për prestigjiozen franceze “L’Equipe”, Tare ka thënë se në ndeshjen ndaj Francës Shqipëria bëri një ndeshje shumë të mirë në aspektin taktik dhe e bëri Francën që të vuante.

Ai gjithashtu ka thënë se ekipi i drejtuar nga Dechamps nuk bind në fushë. Ish-kapiteni ka edhe një mesazh për tifozët. “Shqipëria gjithmonë fiton në tribuna, pasi ka tifozë të shkëlqyer që e mbështesin gjithmonë”, ka thënë Tare.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091300010681152
array(1) { ["section"]=> string(59) "igli-tare-franca-nuk-bindi-shqiperia-fiton-ne-tribuna-43805" }