Igli Tare i vendos çmimin portierit të kombëtares, ja sa duhet të shpenzojnë klubet italiane

Publikuar tek: sport, më 22:47 02-11-2016 Igli Tare i vendos çmimin portierit të kombëtares, ja sa duhet të shpenzojnë klubet italiane

Dueli me Frederico Marchettin e detyroi gardianin e portës së Shqipërisë që të largohej nga Lazio për të marrë besimin e një tjetër kuadrati. Pikërisht pas 12 javësh kampionat në Serie A, Etrit Berisha është një ndër lojtarët më të mirë të Atalanta-s.

Ai është në pronësi të Lazio-s, por klubi roman po mendon që ta blejë atë. Drejtori sportiv i Lazio-s, Igli Tare, ka përcaktuar së fundmi dhe çmimin e portierit. Në rast se Atalanta dëshiron që ta ketë pjesë të planeve edhe në të ardhmen, shifra për të është 3.5 milionë euro.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092949867248535
array(1) { ["section"]=> string(97) "igli-tare-i-vendos-cmimin-portierit-te-kombetares-ja-sa-duhet-te-shpenzojne-klubet-italiane-58239" }