Ija e Bes Kallakut bën 80 vjeç, familjarët i realizojnë festën surprizë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:51 20-04-2019 Ija e Bes Kallakut bën 80 vjeç, familjarët i realizojnë festën surprizë (VIDEO)

Gjyshja e  Besit, Ija që të gjithë e njohim festoi mbrëmjen e djeshme 80 vjetorin.

Nipi dhe njerëzit e saj të dashur e kanë surprizuar me një festë të madhe për ditëlindje.

Besi ka publikuar një video ku shfaqet duke kërcyer e kënduar me gjyshen e tij.

Mesa duket nga pamjet e publikuara në sfond shfaqet një mur plot trëndafila ku shkruhet mosha e Ijes, e cila duket tejet në formë edhe pse 80 vjeçe.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035948991775513
array(1) { ["section"]=> string(83) "ija-e-bes-kallakut-ben-80-vjec-familjaret-i-realizojne-festen-surprize-video-161142" }