“Ik Edi”, Sali Berisha dhe Enver Hoxha kanë të njëjtën këshillë për kryeministrin Rama

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:28 02-04-2017 “Ik Edi”, Sali Berisha dhe Enver Hoxha kanë të njëjtën këshillë për kryeministrin Rama

Ish-kryeministri Sali Berisha i i ka bërë një thirrje të drejtpërdrejtë nga Facebook-u i tij kryeministrit Edi Rama, duke e këshilluar të largohet nga qeveria.

“Ik Edi se, siç i thotë populli, të mori me vete qoftlargu! Sb”, shkruan Berisha në Facebook, teksa poston këtë fotomontazh të kryeministrit Rama pranë varrit të ish-diktatorit Enver Hoxha, i cili i këshollin të njëjtën gjë si ish-kryeministri Sali Berisha.

werwer245trtujki7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.060029029846191
array(1) { ["section"]=> string(89) "ik-edi-sali-berisha-dhe-enver-hoxha-kane-te-njejten-keshille-per-kryeministrin-rama-73866" }