“Ik o zorraxhi, pse nuk shkon dhe ti në çadër…”, shikoni si zihen në autobus dy militantët nga veriu (VIDEO EKSKLUZIVE)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:12 15-03-2017

Situata politike në vend ka përfshirë në “vorbullën” e saj edhe qytetarët.

Çeshtjet e nxehta diskutohen kudo mes tyre. Një rast i tillë është parë e xhiruar edhe në autobus, në linjën e Institutit Bujqësor në Tiranë.

Lexuesit e Newsbomb.al kanë filmuar një situatë të tillë, ku dy simpatizantë, njëri i djathtë e tjetri i majtë kanë debatuar me njëri-tjetrin për situatën politike, pa menduar për shqetësimin që u ka krijuar udhëtarëve të tjerë.

Madje, ata nuk kanë kursyer edhe fjalë fyese ndaj njëri-tjetrit, apo bindjeve politike që ata përfaqësonin. Për të shuar më shumë kureshtjen, klikoni videon përkatëse.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përurohet qendra e parë e shërbimeve “one-stop-shop” e Ujësjellësit të Tiranë, Veliaj: Shërbim më dinjitoz
Nëna nga Tirana blen kosin për vajzën por shokohet nga çfarë gjen brenda (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.010316848754883
array(1) { ["section"]=> string(118) "ik-o-zorraxhi-pse-nuk-shkon-dhe-ti-ne-cader-shikoni-si-zihen-ne-autobus-dy-militantet-nga-veriu-video-ekskluzive-71990" }