Ikën shefi i i komisariatit të policisë në Elbasan, zbulohet emri zëvendësues

Publikuar tek: aktualitet, më 12:33 07-02-2017 Ikën shefi i i komisariatit të policisë në Elbasan, zbulohet emri zëvendësues

Ikën nga detyra shefi i Komisariatit në Policisë së Elbasanit, Luan Arifaj ndërsa mësohet se ky nuk është ndryshimi i vetëm. Të tjera lëvizje, sipas infoelbasanit do të ndodhin në nivelet e tjera të strukturave të policisë në këtë qark.

Sakaq, emri që do zëvendësojë ish-shefin Luan Arifajn është Zija Sulaj. Pavarësisht zyrtarimit ende nuk bëhet me dije ndonjë arsye konkrete për këto ndryshime por ajo që dihet është se synohet përsosja e punës e rritja e efiçencës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alket Islami i “vjedh” buzëqeshjen bashkëshortes së Dritëroit: Tani që ti hesht, do qajmë e qeshim në çdo Rresht!
Prokuroria e Tiranës përfundon hetimet për Ardit Gjoklajn, dërgon në gjykatë përgjegjësin dhe fadromistin »
Article Logic
Execution time: 0.01017689704895
array(1) { ["section"]=> string(82) "iken-shefi-i-i-komisariatit-te-policise-ne-elbasan-zbulohet-emri-zevendesues-67983" }