IKMT aksion masiv në Krastë të Krujës, shemben 20 furra gëlqereje (FOTO+ VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:05 15-03-2017

Inspektoriati Kombëtar për Mbrojtjen e Territorit ka nisur aksionin për shembjen e fuurave të gëlqeres në krastë të Krujës.

IKMT bën me dije se do të shemben 20 furra për t’i dhënë kështu një pamje tërësisht ndryshe Krastës. Ndërsa aksioni është duke vazhduar edhe në këto momente, këto janë pamjet përmes fotove e videove të punës që është bërë deri tani.

{gallery}IKMT{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në një orë, 580 policë dalin nëpër rrugët e Shqipërisë dhe...ky është rezultati
Zbardhet dosja / Kryetari i Poliçanit i dënuar 5 herë nga gjykatat »
Article Logic
Execution time: 0.010695934295654
array(1) { ["section"]=> string(81) "ikmt-aksion-masiv-ne-kraste-te-krujes-shemben-20-furra-gelqereje-foto-video-72011" }