IKMT prish tre objekte nё "Unazёn e Madhe"

Publikuar tek: ekonomi, më 19:10 08-08-2016 IKMT prish tre objekte nё

Inspektorati Kombёtar i Mbrojtjes sё Territorit ka organizuar sot njё operacion nё Unazёn e Madhe tё Tiranёs nё kuadёr tё ndёrtimit tё kёtij segmenti. 

IKMT ka realizuar prishjen e tre objekteve njё dhe dy katёsh me funksione tё ndryshёm. 

Pёr pronarёt e kёtyre objekteve, Kёshilli i Ministrave ka vendosur pёr shpronёsimin sipas ligjeve nё fuqi. Pёrgjatё opeacionit tё IKMT nuk ёshtё rregjistruar asnjё incident.

IMG-20160808-WA0105.jpgIMG-20160808-WA0104.jpgIMG-20160808-WA0103.jpgIMG-20160808-WA0102_1.jpgIMG-20160808-WA0101.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098259449005127
array(1) { ["section"]=> string(45) "ikmt-prish-tre-objekte-n-unaz-n-e-madhe-49143" }