IKMT rrafshon objektet në plazhin e Spillesë, ja ngrehinat që s’do jenë më (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:48 03-03-2017 IKMT rrafshon objektet në plazhin e Spillesë, ja ngrehinat që s’do jenë më (FOTOT)

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka rrafshuar disa objekte në zonën e Plazhit të Spillesë.

Disa lokale e kioska janë sheshuar krejtësisht nga punonjësit e IKMT duke bërë gjë zona përgjatë bregdetit të marrë frymë lirisht.

Në foto do mund të shikoni edhe objektet e prishura që qartazi kishin zaptuar në mënyrë të shëmtuar zonën bregdetare.

rr.jpg

rr1.jpg

rr2.jpg

rr3.jpg

rr4.jpg

rr5.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « A do të ketë takim Mogherini-Basha? Flasin zyrtarët e BE-së
Vetëm 19 vjeçe, studentja e Elbasanit vë në gjumë prindërit dhe i jep fund jetës (PËRPJEKJET E TË ËMËS DHE TË ATIT PËR TA SHPËTUAR) »
Article Logic
Execution time: 0.012573957443237
array(1) { ["section"]=> string(85) "ikmt-rrafshon-objektet-ne-plazhin-e-spillese-ja-ngrehinat-qe-s-do-jene-me-fotot-70628" }