Ikona e modës kritikon Kimin: S’duhet ta shfaqësh pasurinë në publik dhe pastaj të befasohesh se të vjedhin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:02 04-10-2016 Ikona e modës kritikon Kimin: S’duhet ta shfaqësh pasurinë në publik dhe pastaj të befasohesh se të vjedhin

Ikona e Modës, Karl Lagerfeld ka kritikuar Kim Kardashian për provokimin me pasurinë e saj, një ditë pasi yllit të realitetit televiziv i'u grabit bizhuteria me vlerë 8.5 milion paund.

"Ju nuk mund të shfaqni pasurinë tuaj në publik dhe pastaj të befasoheni që disa njerëz duan t’ju grabisin” -tha drejtori artistik i Chanel-it për gazetarët.

 Lagerfeld i kishte shkruar Kardashian një shënim të hënën duke i thënë: " E dashuri Kim, ne të gjithë jemi me ju",- pasi sulmit që pësoi në Paris.

kimi.jpg39197CD600000578-3821465-image-a-11_1475602021685.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038182020187378
array(1) { ["section"]=> string(112) "ikona-e-modes-kritikon-kimin-s-duhet-ta-shfaqesh-pasurine-ne-publik-dhe-pastaj-te-befasohesh-se-te-vjedhin-55095" }