Iku me mision jashtë shtetit, por shihni si e presin në shtëpi Arbana Osmanin pas kthimit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:55 21-12-2016 Iku me mision jashtë shtetit, por shihni si e presin në shtëpi Arbana Osmanin pas kthimit (FOTO)

Arbana Osmani ka qenë për disa ditë në Gjermani, me mision të bëjë dikë të lumtur.

Ka qenë mikja e saj, moderatorja Xhemi Shehu e cila është kujdesur për Jonin e vogël gjatë kohës që Arbana ishte në Gjermani. Joni tashmë është rritur dhe luan me miqtë e tij Martinin dhe Gabrielin, dy djemtë e moderatores së “Portokallisë”. Arbana duket shumë e lumtur në ambjentin e ngrohtë familjar, mes “rrëmujës festive”.

arbana.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027833938598633
array(1) { ["section"]=> string(99) "iku-me-mision-jashte-shtetit-por-shihni-si-e-presin-ne-shtepi-arbana-osmanin-pas-kthimit-foto-63374" }