Iku nga Shqipëria dhe politika, çfarë është duke bërë rrugëve të Belgjikës Kreshnik Spahiu (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:32 28-10-2017 Iku nga Shqipëria dhe politika, çfarë është duke bërë rrugëve të Belgjikës Kreshnik Spahiu (FOTO)

Ish-kreu i AK Kreshnik Spahiu në muajin qershor u largua nga Shqipëria dhe hoqi dorë edhe nga politika.

Por pavarsisht se është shkëputur nga jeta publike, Spahiu vazhdon të jetë shumë aktiv në rrjetet sociale.

Këtë herë ish-nënkryetari i KLD, Kreshnik Spahiu ka postuar një foto tij nga qyteti e Brugge në Belgjikë, vend ku ai është shpërngulur prej disa muajsh.

Spahiu në fotot që poston nga Belgjika duke shumë ndryshme nga ai politikani që ishim mësuar të shikonim deri para pak muajsh.

Më poshtë foto:

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024336099624634
array(1) { ["section"]=> string(100) "iku-nga-shqiperia-dhe-politika-cfare-eshte-duke-bere-rrugeve-te-belgjikes-kreshnik-spahiu-foto-97564" }