IKU NJË NJERI I NDERUAR/ Ndahet nga jeta Atë Anesti Dhimitri, babai i gazetarit të newsport

Publikuar tek: aktualitet, më 12:09 09-04-2020 IKU NJË NJERI I NDERUAR/ Ndahet nga jeta Atë Anesti Dhimitri, babai i gazetarit të newsport Atë Anesti Dhimitri

Ndahet nga jeta Atë Anesti Dhimitri, njëherazi babai i gazetarit të newsport.al Stavro Dhimitri.

Ngjarja e hidhur nga ndodhur mëngjesin e djeshëm dhe ka prekur mbarë komunitetin e Ersekës.

‘Lutemi që Perëndia të cilit i shërbeu ta prehë shpirtin e tij në qiell me të drejtët dhe familjarëve të tij t’u japë kurajo dhe ngushëllim”, shkruan Kisha Orthodhokse në Ersekë për Atin i cili i dedikoi jetën e tij besimit.

Stafi i newsbomb dhe newsport i shprehin ngushëllimet kolegut për humbjen e të atit dhe urojmë që ta rigjejë forcën për të ecur përpara pavarësisht humbjes së madhe dhe të pazëvendësueshme.

sss.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096430778503418
array(1) { ["section"]=> string(96) "iku-nje-njeri-i-nderuar-ndahet-nga-jeta-ate-anesti-dhimitri-babai-i-gazetarit-te-newsport-201960" }