Ilda Bejleri bën grekët të çmenden më pas bën një koment provokues… (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:13 17-02-2017 Ilda Bejleri bën grekët të çmenden më pas bën një koment provokues… (FOTO)

Ka mjaftuar një reklamë e ngjashme me skenat e filmit erotik “Fifty Shades Darker” për ta ndërkombtarizuar imazhin e gazetarës së Supersport.

Ilda Bejleri ka pushtuar mediat greke që kanë zgjedhur të komentojnë jo vetëm reklamën por dhe marrëdhënien e saj të ngushtë me sportin në Shqipëri. Vetë Ilda ka postuar fotot e çfarë kanë shkruar mediat në greqi për të duke mos u mjaftuar me kaq, por duke shtuar një koment provokues.

“Na ka marrë malli për një ndeshje Shqipëri-Greqi. Me Agapi (dashuri), Ilda”, ka shkruar ajo në këtë postim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01638388633728
array(1) { ["section"]=> string(77) "ilda-bejleri-ben-greket-te-cmenden-me-pas-ben-nje-koment-provokues-foto-69088" }