Ilda Bejleri e kuqe flakë, ndez situatën me të pasmet bombastike (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:07 18-02-2018 Ilda Bejleri e kuqe flakë, ndez situatën me të pasmet bombastike (FOTO)

Ilda Bejleri është padyshim një nga vajzat e showbizz-it më të kometuara në media, si për jetën private ashtu edhe për atë profesionale.

Bukuroshja e Supersport është majft aktive edhe në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit foto dhe video. Shpesh moderatorja publikon edhe foto provokuese.

I tillë është edhe postimi i bërë së fundmi nga ajo. Ilda është shfaqur e veshur më një fustan të kuq, ndërsa ajo që bie në sy janë të pasmet e saj bombastike.

Me këtë foto bukuroshja ka ndezur Instagramin.

 ildaaa.PNG

 

b526ffd9ad6700809cece1d02f61825e.jpg

 

qqqqqqq_1506169573-4598682.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011714935302734
array(1) { ["section"]=> string(75) "ilda-bejleri-e-kuqe-flake-ndez-situaten-me-te-pasmet-bombastike-foto-110642" }