Ilda Bejleri tërbon ndjekësit me dekolte të hapur: “VIVA LA FRANCE” (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:54 15-07-2018 Ilda Bejleri tërbon ndjekësit me dekolte të hapur: “VIVA LA FRANCE” (FOTO) Ilda Bejleri

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri është përfolur shpesh kohët e fundit për veshjen e saj.

Këtë herë mesa duket ajo është entuziazmuar së tepërmi nga fitorja ekipit të saj të zemrës, Francës duke postuar një foto që nuk i lë vend imagjinatës.

“VIVA LA FRANCE ❤” ka shkruar Bejleri, teksa e ka shoqëruar dhe me foton provokuese.
Screenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010648012161255
array(1) { ["section"]=> string(76) "ilda-bejleri-terbon-ndjekesit-me-dekolte-te-hapur-viva-la-france-foto-128016" }