Ilda Bejlerit i bëjnë pyetjen “1 milion dollarëshe”, ja si përgjigjet moderatorja (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:20 24-02-2017 Ilda Bejlerit i bëjnë pyetjen “1 milion dollarëshe”, ja si përgjigjet moderatorja (VIDEO)

Ilda Bejleri ka zhvilluar një intervistë me moderatoren Jona Spahiun duke i’u përgjigjur dhe pyetjeve të fansave “live” nga Instagrami.

Ndër pyetjet me “spec” që i bënë Ildës ishte, “Çfarë duhet të ketë një mashkull që t’i propozojë për martesë dhe si do përgjigjej Ilda’?

Ndërsa bukuroshja e sporit duke qeshur është shprehur, “Bobobo kjo pyetja 1 milion dollarshe, … çfarë duhet të ketë një mashkull, po ku di unë, të jetë mashkull pra…”

Më tej Ilda është pyetur për “thembrën e Akilit” duke “thumbur” dhe moderatoren.

 

#PaFilter me @jonaspahiuu ? vertet pa filter te kjo interviste? @digitalb_official

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017264842987061
array(1) { ["section"]=> string(90) "ilda-bejlerit-i-bejne-pyetjen-1-milion-dollareshe-ja-si-pergjigjet-moderatorja-video-69760" }