Ilir Daja merr drejtimin e Tiranës, u prezantua nga presidenti Refik Halili

Publikuar tek: sport, më 13:27 28-10-2015 Ilir Daja merr drejtimin e Tiranës, u prezantua nga presidenti Refik Halili Presidenti i Tiranes Refik Halili duke prezantuar trajnerin e ri Ilir Daja

Ilir Daja do të jetë zyrtarisht trajneri i ri i bardhebluve. Prezantimi i tij është bërë sot në ambientet e klubit nga presidenti i Tiranës, Refik Halili. 

Ilir Daja vjen në krye të Tiranës pas një gjendjeje jo të mirë të ekipit, i cili në 8 javë kampionat ka mbledhur vetëm 10 pikë dhe është ende larg të qenurit pretendent për vendet e para.

Rezultatet e dobëta dhe barazimi me Flamurtarin në Tiranë, i kushtoi vendin trajnerit Shkëlqim Muça. Ndërkohë që Daja ka marrë angaazhimi të punojë fort me futbollistët për të arritur sa më parë në vendet e para të klasifikimit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030954837799072
array(1) { ["section"]=> string(80) "ilir-daja-merr-drejtimin-e-tiranes-u-prezantua-nga-presidenti-refik-halili-24159" }