Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi në festën e LRI: Do fitojmë zgjedhjet

Publikuar tek: barometri, më 08:36 24-12-2016 Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi në festën e LRI: Do fitojmë zgjedhjet

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031506061553955
array(1) { ["section"]=> string(73) "ilir-meta-dhe-monika-kryemadhi-ne-festen-e-lri-do-fitojme-zgjedhjet-63607" }