Ilir Meta qefli mode? Kryeparlamentari shijon sfilatën

Publikuar tek: foto-e-dites, më 10:18 16-05-2015 Ilir Meta qefli mode? Kryeparlamentari shijon sfilatën

Meta duhet ta ketë ndjerë veten shumë keq në krye të një grupi ministrash e shtetarësh, kur sapo ka mbërritur në hotel Sheraton, dhe është detyruar të ulet në karrige dhe …upssss, përpara tij, dalin modelet për një sfilatë.  Edhe pse është gjendur disi në vështirësi, nuk e ka dhënë veten, por nuk dihet nëse e kishte parë apo jo axhendën. Kështu, nëse do të bëhej fjalë për sfilatë, aty shumë mirë mund të ishte ulur bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi, e cila, shpeshherë i ndjek këto evente. E ndërsa modelet kalojnë në pasarelë, siç duket edhe nga këto foto, Ilir Meta vëzhgon. Eshtë 67 vjetori i Izraelit dhe Ilir Meta do të përshëndesë ceremoninë festive në Sheraton. Por, shteti i Izraelit ka dhuruar edhe surpriza…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.004054069519043
array(1) { ["section"]=> string(59) "ilir-meta-qefli-mode-kryeparlamentari-shijon-sfilaten-11294" }