Ilir Meta siç nuk e keni parë, e “djeg” në dasmë. Kryemadhi ndihet xheloze (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:11 21-05-2017 Ilir Meta siç nuk e keni parë, e “djeg” në dasmë. Kryemadhi ndihet xheloze (Video)

Ndërkohë që Shqipëria duket se u çlirua nga presioni i madh i krizës politike, dhe partitë politike ndezën motorrët e fushatës, Presidenti i zgjedhur, Ilir Meta, është parë në një dasmë në Kamëz.

Në videon më poshtë meta shfaqet si asnjëherë tjetër, duke vallëzuar mes qindra të pranishmëve.

Ndërsa bashkëshortja e tij, Monika Kryemadhi shkruan:

Thonë që dasmat në ditë me shi jane me bereqet.

Këtij çifti të ri, bashkë me Ilir Metën, i uroj edhe unë të trashëgohet. Afrimit nga Zall Bastari dhe nuses së tij i uroj të jenë përherë të lumtur bashkë.

Por meqë nuk kam bërë dasëm vetë, dhe u ndjeva pak "xheloze" për kërcimin e Ilirit, them t'ia jap shansin të kërcejë edhe me mua, nëse bëjme edhe ne një dasëm tradicionale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026352882385254
array(1) { ["section"]=> string(82) "ilir-meta-sic-nuk-e-keni-pare-e-djeg-ne-dasme-kryemadhi-ndihet-xheloze-video-79449" }