Ilir Meta takim me kreun e PDSH në Preshevë, u bën një premtim shqiptarëve

Publikuar tek: politike, më 14:38 19-01-2018 Ilir Meta takim me kreun e PDSH në Preshevë, u bën një premtim shqiptarëve

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka zhvilluar një takim me kreun e Partisë Demokratike Shqiptare në Preshevë, Ragmi Mustafa.

Gjatë takimit Meta i ka shprehur mbështetjen maksimale kreut të PDSH-së dhe u ka premtuar shqiptarëve në Preshevë se nuk do të ndjehen kurrë vetëm.

Postimi i plotë i Ilir Metës:

Të dashur miq, sot prita në një takim vëllazëror kreun e Partisë Demokratike Shqiptare në Preshevë, z.Ragmi Mustafa, të cilit i shpreha mbështetjen time maksimale për trajtimin e kërkesave të shqiptarëve në Luginë, për arsim, punësim e shërbime. Shqiptarët në Preshevë nuk do të ndihen kurrë vetëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013499975204468
array(1) { ["section"]=> string(80) "ilir-meta-takim-me-kreun-e-pdsh-ne-presheve-u-ben-nje-premtim-shqiptareve-107149" }