Ilir Meta troket gotat me Rexhep Ukën, drekë në fermë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:17 04-10-2017 Ilir Meta troket gotat me Rexhep Ukën, drekë në fermë

Presidenti Ilir Meta ka drekuar me profesor Rexhep Ukën, në fermën “Uka”.

Meta dhe Uka trokasin gotat e verës në një drekë miqësore ndërsa Presidenti nuk ngurron hapur të japë impresionet nga kjo drekë me profesorin.

“Sot te Ferma Uka - Një mrekulli shqiptare - Gjithçka Bio!

Me profesor Rexhep Ukën gjithmonë mëson diçka të re”, shkruan Meta duke ndarë edhe këtë foto.

eeeeee.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089609622955322
array(1) { ["section"]=> string(58) "ilir-meta-troket-gotat-me-rexhep-uken-dreke-ne-ferme-94716" }