Ilir Meta uron Sulltan Novruzin krah vajzës së rëndësishme të jetës së tij (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:41 22-03-2017 Ilir Meta uron Sulltan Novruzin krah vajzës së rëndësishme të jetës së tij (Foto)

Kreu i Kuvendit Ilir Meta ka uruar sot të gjithë besimtarët bektashinj për festën e Sulltan Novruzit.

Meta ka qenë i pranishëm në Kryegjyshatën Bektashiane nga ku edhe nisi feta dhe krahë tij ka qenë edhe vogëlushja e tij Era.

Shpeshherë e kemi parë Metën të shoqëruar nga vajza e tij nëpër evente dhe festa, nga ku Era ka mrekulluar me zërin e saj.

meta44.jpgmeta55.jpgmeta6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04101300239563
array(1) { ["section"]=> string(85) "ilir-meta-uron-sulltan-novruzin-krah-vajzes-se-rendesishme-te-jetes-se-tij-foto-72763" }