Ilir Shaqiri diçka po kurdis, takohet me Inva Mulën (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:23 21-06-2016 Ilir Shaqiri diçka po kurdis, takohet me Inva Mulën (FOTO)

Ilir Shaqiri, balerini dhe koreografi i famshëm diçka po kurdis pa na dhënë shumë informacion. Ai është takuar me sopranon e famshme Inva Mulën, duke thënë vetëm se janë duke punuar për projektin më të mirë.

‘’Projekti më i mirë, punë në progress…kaq është e gjitha…Mos pyesni’’,shkruan Shaqiri.

Nuk dihet me saktësi se për çfarë bëhet fjalë dhe çfarë kanë ndërmend yjet shqiptarë, por lumturia duket haptazi në sytë e tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088729858398438
array(1) { ["section"]=> string(61) "ilir-shaqiri-dicka-po-kurdis-takohet-me-inva-mulen-foto-44190" }