Ilva Tare bëhet nënë, sjell në jetë vajzën Melody nga martesa me politikanin Selami

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:48 01-07-2015 Ilva Tare bëhet nënë, sjell në jetë vajzën Melody nga martesa me politikanin Selami Ilva Tare dhe bashkeshorti i saj Selami

Ilva Tare, gazetarja e njohur sapo ka sjellë në jetë vajzën e saj Melody. Gazetarja kishte kohë që e priste vajzën e saj, por tashmë, Melody nuk ka duruar dot më. Menjëherë ka kërkuar të dalë, pasi e ëma, e ka rënduar shumë gjatë gjithë kohës së zgjedhjeve ku ka qëndruar edhe në ekran.

Ilva Tare, gazetarja e Ora News është martuar me politikanin Eduard Selami, dhe nga kjo lidhje e tyre vjen e para vajzë në jetë për gazetaren e njohur, e cila do i mungojë për disa kohë ekranit, duke u marrë me vajzën e saj.

Në maternitet kanë vërshuar lulet për Melody-n, ndërkohë që nuk ka pasur asnjë informacion gjatë gjithë paradites. E siç duket, Ilva, nga studio, ka vajtur direkt në maternitet për të pritur vajzën e saj.

Vajza e Ilva Tares dhe Selamit

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018452882766724
array(1) { ["section"]=> string(88) "ilva-tare-behet-nene-sjell-ne-jete-vajzen-melody-nga-martesa-me-politikanin-selami-15084" }